Placówka Gdańsk

Geria Medica otworzyła kolejną placówkę – tym razem w Gdańsku!

Naszym celem zawsze było zapewnienie jak największej ilości seniorów specjalistycznej opieki medycznej. Systematycznie więc staraliśmy się zwiększać dostępność usług m.in. poprzez otwieranie nowych placówek. Z przyjemnością możemy ogłosić, że właśnie powstała kolejną – w Gdańsku.

Fakt ten z pewnością poprawi jakość usług medycznych i dostępność do profesjonalnej opieki geriatrycznej w tym obszarze Polski. Mieszkańcy Gdańska i okolic otrzymają świetną alternatywę dla niewydolnej państwowej służby zdrowia i będą mogli zostać obsłużeni według najwyższych standardów.

Dla nas natomiast jest to okazja do dalszego rozwoju i pracy nad tym, by docelowo objąć całą Polskę geriatryczną opieką medyczną. Wciąż rozszerzamy naszą ofertę o nowe specjalizacje lekarzy, zakup najnowocześniejszego sprzętu czy nowe badania laboratoryjne. Naturalnym jest więc, że chcemy też otwierać nowe placówki, aby z tej świetnej oferty mogło skorzystać jak najwięcej Polaków w potrzebie.

Geria Medica to całkowicie prywatna sieć placówek medycznych. Zajmujemy się głównie diagnostyką i leczeniem osób po 50 roku życia, oferując dopasowane do indywidualnych potrzeb abonamenty medyczne.  Nasza troska o zdrowie seniorów wiąże się ze świadomością złego stanu polskiej służby zdrowia oraz dostępu do lekarzy geriatrów na terytorium naszego kraju. Postawiliśmy więc sobie za cel i najwyższą wartość zmienić tę sytuację i pokazać, że standardy leczenia osób w podeszłym wieku mogą być wysokie.

Wierzymy z całego serca, że otwarcie placówki w Gdańsku to krok w dobrą stronę. Mamy nadzieję, że pozwoli to nam rozwijać się i osiągać jeszcze więcej dla dobra naszych pacjentów. Mieszkańcy tego regionu zyskają zaś miejsce, gdzie otrzymają pomoc i gdzie zostanie im okazana nie tylko troska, ale też szacunek. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia placówki Geria Medica w nowej, gdańskiej lokalizacji.