Oferta abonamentowa dla osób fizycznych

Oferta abonamentowa dla osób fizycznych

Właściwa profilaktyka zdrowia nakazuje systematyczność i kompleksowość w podejmowanych przez pacjentów działaniach, nad którymi piecze sprawuje lekarz. Mając na uwadze dobro pacjentów, a także dbając o ich interesy i portfele, przygotowaliśmy pakiety usług, objętych korzystnymi abonamentami.

W przypadku osób starszych systematyczne postępowanie lecznicze daje lepsze rezultaty – dzieje się tak zarówno w przypadku chorób przewlekłych, jak i profilaktyki medycznej. Dobierane indywidualnie do zdrowotnych potrzeb pacjenta zabiegi, rodzaj i długość leczenia, umożliwiają szybsze i trwalsze efekty.

Korzystając z publicznej służby zdrowia, pacjenci-seniorzy często narażeni są na niekompatybilność terminów badań czy zabiegów, które powinny być wykonywane według określonego przez lekarza planu leczenia, a nie na podstawie długo wyczekiwanej dostępności.

Rozsądny pakiet medyczny w prywatnej służbie zdrowia staje się coraz częściej rozwiązaniem, na który decydują się seniorzy, którym zależy na trafnej diagnozie i skutecznym leczeniu, co w rezultacie pozwala zaoszczędzić nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze.

W pakietach, jakie oferuje Geria Medica, wzięto więc pod uwagę zarówno zakres koniecznych badań profilaktycznych, jak i pakiety wskazanych badań podstawowych i specjalistycznych dla rozmaitych schorzeń wieku podeszłego. Na różnych etapach medycznego planu pacjenci konsultują się z lekarzami rozmaitych specjalizacji. Daje to możliwość kompleksowego monitorowania zdrowia naszych pacjentów, a w przypadku niepokojących wyników czy objawów – natychmiastowe reagowanie.

W pakietach dla osób fizycznych dostępnych w wersji abonamentowej uwzględniliśmy także potrzeby masaży oraz fizykoterapię z uwagi na często występujące u seniorów takie schorzenia, jak: bóle i zaniki mięśni, przykurcze, zwyrodnienia stawów, osteoporoza, zaburzenia równowagi, problemy naczyniowe i in.

Dla seniorów cieszących się dobrym zdrowiem, przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety badań profilaktycznych i okresowych, koniecznych do utrzymywania stałej kontroli nad zdrowiem osób po 55. roku życia. Dla grupy tej osobne propozycje badań to przeznaczone dla szczególnie aktywnych seniorów, którzy kilka razy w tygodniu uprawiają sport lub inne, wysiłkowe formy aktywności fizycznej.
Ponadto, dbamy nie tylko o sprawność fizyczną naszych pacjentów, ale też o dobre samopoczucie, dlatego w naszej ofercie posiadamy konsultacje z psychologami, wyspecjalizowanymi w psychice wieku podeszłego.

Zakres pakietów dla klientów indywidualnych jest duży – od badań ogólnych i podstawowej profilaktyki, poprzez zaawansowaną diagnostykę i konsultacje ze specjalistami w wielu dziedzinach medycyny, aż po rehabilitację, opiekę ambulatoryjną i szpitalną.

Poza wysoką jakością świadczeń i doskonale wykwalifikowaną służbą medyczną, dodatkowymi korzyściami dla pacjentów korzystających z usług Geria Medica są: szybkie terminy, brak kolejek, możliwość umawiania wizyt telefonicznie i bez skierowania, przypominanie o konsultacjach medycznych i badaniach, recepty elektroniczne.

Pacjenci, posiadający nasze abonamenty medyczne, otrzymują także zaproszenia na cykliczne spotkania ze specjalistami od zdrowia, aktywności fizycznej, żywienia i higienicznego trybu życia osób starszych.