Oferta abonamentowa dla firm

Oferta abonamentowa dla firm

Badania wykazują, że jednym z najbardziej cenionych przez pracowników benefitów jest pakiet medyczny w prywatnej służbie zdrowia. Wspieranie pracowników w dbałości o ich zdrowie posiada podwójną korzyść – dla pracownika jest dobrym sposobem motywacji („mój przełożony dba o mnie”), a dla pracodawcy – obietnicą lepszego zdrowia podwładnych, którzy mogą się cieszyć kontrolą nad własnym zdrowiem, co z pewnością przekłada się też na jakość wykonywanej pracy.
Przygotowaliśmy dla Państwa pakiety badań medycznych, dostosowanych do możliwości i potrzeb różnego typu przedsiębiorstw.

Jednoosobowa działalność

Ofertę dla przedsiębiorstw kierujemy już do najmniejszych podmiotów na rynku. Skonsultuj się z naszym doradcą i poznaj pakiety zdrowotne, które przygotowaliśmy dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych.
Małe i średnie przedsiębiorstwa

Przedsiębiorcy z sektora MSP, chcący rozszerzyć własną działalność w zakresie leczenia podstawowego swoich pracowników, mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego pakietu usług zdrowotnych. Dzięki temu zagwarantują swoim podwładnym szybki i skuteczny dostęp do opieki zdrowotnej.

Do największych korzyści, które towarzyszą wyborowi pakietów medycznych jako formy dodatkowej motywacji pracowników, należą: zwiększenie efektywności pracy, rzetelny i użyteczny pakiet socjalny dostosowany do potrzeb i możliwości konkretnej jednostki organizacyjnej (MSP), zwiększenie lojalności pracownika wobec firmy, możliwość atrakcyjniejszego rozliczenia z fiskusem.

Po stronie benefitów pracowniczych znajdują się z kolej: zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, które daje poczucie przynależności do prywatnej służby zdrowia, szybkie konsultacje lekarskie i rehabilitacja w dobrych warunkach i lokalizacjach.

Proponujemy pakiety oparte na doborze indywidualnych wartości dla danego przedsiębiorstwa – od wariantu bardziej podstawowego, do kompleksowego, obejmującego badania i konsultacje specjalistyczne, diagnostykę obrazową i laboratoryjną oraz rehabilitację. W ofercie dla MSP dużym zainteresowaniem cieszą się również badania profilaktyczne, pomagające monitorować zdrowie pracowników.

Duże przedsiębiorstwa

Propozycja pakietów medycznych dla pracowników dużych przedsiębiorstw, podobnie jak wcześniejsze, uwzględnia specyfikę takiej formy organizacji i jest doskonałym pomysłem na zwiększenie zaufania do pracodawcy i zwiększenie motywacji pracownika. Dla klienta z sektora dużych przedsiębiorstw przygotowaliśmy ofertę elastyczną, którą każdorazowo możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszego klienta – zarówno jeśli chodzi o ceny, jak i zakres oferowanych usług. Dzięki współpracy z nami, Państwa pracownicy będą mieć dostęp do sieci placówek, zlokalizowanych na terenie całego kraju, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i obsługiwanych przez wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Wśród wielu korzyści takiego rozwiązania istotnym dla pracownika jest – poza dostępem do prywatnej służby zdrowia – szybki i prosty sposób umawiania konsultacji i badań (telefon, Internet, aplikacje), ograniczona do minimum biurokracja, szybka i profesjonalna obsługa. Po stronie wartości, jakie zyskuje pracodawca, znajdują się: uatrakcyjnienie własnej pozycji na rynku pracy (uatrakcyjnienie oferty pracowniczej), wzrost zaufania do marki postrzeganej jako propracownicza i godna zaufania, indywidualne podejście do potrzeb pracownika i zwiększenie jakości pracy i zaangażowania podwładnych.

Uwaga! Istnieje możliwość zwiększenia pakietów i zapewnienie opieki medycznej także rodzinom pracowników.

Oferujemy:

  • Różne, indywidualnie warianty, dobierane pod zakres potrzeb klienta i jego portfel;
  • Dostęp do profesjonalnej i dobrze wyposażonej prywatnej służby medycznej;
  • Kompleksową obsługę medycznego pakietu socjalnego;
  • Atrakcyjne warunki współpracy.