Historia Geria Medica

Pomysł Geria Medica powstał w 2013 roku dzięki dwóm studentom medycyny – Radosława i Klaudii. Ich celem było edukowanie polskiego społeczeństwa w zakresie prowadzenia zdrowego trybu życia. Po ukończeniu studiów zaczęli pracować jako lekarze w różnych szpitalach w całym kraju. Szybko jednak zrozumieli, że ich prawdziwą pasją jest uczenie ludzi o zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Porzucili więc pracę w szpitalu i założyli Geria Medica. Zaczęli od prowadzenia wykładów w szkołach i na uniwersytetach. Zaczęli również publikować artykuły na swojej stronie internetowej i kanałach social media. Dziś Geria Medica jest jednym z wiodących głosów w przestrzeni edukacji zdrowotnej w Polsce. Dzięki ciężkiej pracy Radosława i Klaudii, tysiące ludzi dowiedziało się jak lepiej dbać o swoje zdrowie i podejmować świadome decyzje o możliwościach leczenia.

Geria Medica jest obecnie powszechnie szanowana jako źródło wiarygodnych informacji na temat szerokiego zakresu tematów zdrowotnych. Jesteśmy dumni, że pomogliśmy tak wielu ludziom poprawić swoje życie dzięki naszej pracy!